Get Adobe Flash player

Kadra pedagogiczna

 

 

Na zajęciach dydaktycznych kadra stara się kształtować umysły małych odkrywców. Zajęcia dodatkowe rozwijają hobby, umiejętności i talenty przedszkolaków. Poprzez różnorakie wycieczki oraz spacery pokażemy im lepszy świat, wspólnie będziemy poznawać otaczająca nas przyrodę. Zapewnimy kontakt z rówieśnikami. Największym celem placówki jest dobro dziecka, rozumiane przez bezpieczeństwo, komfort, atrakcyjne formy zajęć i wysokie standardy edukacyjne. W kreowaniu oferty jesteśmy otwarci na pomysły rodziców. Kadra pedagogiczna pomaga i radzi, sprawi, że życie małego dziecka nabierze jeszcze więcej kolorów.

 

Dyrektorem przedszkola jest

mgr Renata Szramik

Nauczyciele:

Grupa I

  • mgr Renata Szramik - nauczyciel dyplomowany; Studia wyższe magisterskie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej; Studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej i resocjalizacji; Studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.
  • mgr Danuta Cużytek - nauczyciel dyplomowany - Studia wyższe magisterskie w zakresie pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej; Studia podyplomowe w zakresie wychowanie przedszkolnego; Studia podyplomowe z logopedii.

Grupa II

  • mgr Ewa Sankowska - nauczyciel  - Studia licencjacki z edukacji wczesnoszkonej z wychowaniem przedszkolnym. Studia magisterskie  z terapii pedagogicznej przez zabawę.
  • mgr Monika Golba (na zastępstwo)
  • mgr Gabriela Piętnik - nauczyciel mianowany; Studia wyższe magisterskie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej; Studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego; Kurs kwalifikacyjny z metodyki nauczania języka w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolu. Studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.

Grupa III

  • mgr Renata Gwóźdź - nauczyciel dyplomowany; Studia wyższe magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego
  • mgr Monika Golba (na zastępstwo)
  • mgr Gabriela Piętnik - nauczyciel mianowany; Studia wyższe magisterskie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej; Studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego; Kurs kwalifikacyjny z metodyki nauczania języka w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolu. Studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. (urlop macierzyński)

Grupa IV

  • mgr Agnieszka Więcław - nauczyciel dyplomowany; Studia wyższe magisterskie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej; Kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej
  • mgr Agnieszka Jarosz - Wasiuta - nauczyciel kontraktowy, kolegium nauczycielskie o specjalności język angielski, studia magisterskie filologia angielska,  studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.

Każdy z naszych nauczycieli uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach podnoszących jakość pracy.

 

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.