Get Adobe Flash player

Przegląd recytatorski J. Brzechwa i J. Tuwim

 

Dnia 24 kwietnia w sali sportowej PWSTE w Jarosławiu odbył  się I Przegląd Recytatorski twórczości Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Nasze Przedszkole reprezentowało sześcioro dzieci: Aleksandra Ch. "Kwoka"oraz Oliwia K. "Okulary" z grupy Rozśpiewane Słowiki, Otylia Sz. "Tańcowała igłą z nitką" oraz Oliwia A. "Na wyspach Bergamutach" z grupy Tańczące Michałki, Emilka S. "Na straganie"  oraz Adrian K. "Spóźniony słowik" z grupy Wesołe Tralalusie.  Występujące dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.  Na pochwałę zasłużyły też panie, które przygotowały dzieci do recytacji.  Dziękujemy także rodzicom za przygotowanie dzieciom strojów do występów.

relacja z występów (KLIKNIJ TUTAJ)

Przegląd połączony był z  przyznaniem tytułu „Przedszkole w Ruchu" za udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może". Nasze Przedszkole otrzymało pamiątkową tablicę.

Przegląd recytatorski J. Brzechwa i J. Tuwim


Copyright © 2013. All Rights Reserved.